Program

Programske šeme za 2021. godinu

Ponedjeljak - Petak:
08:00 Jutarnje vijesti RCG
08:05 Najava jutarnjeg programa + Hit nedjelje
08:15 EPP Blok 1
08:30 Vijesti + hit dana
08:45 Ogledalo štampe
09:00 Servis
09:15 Zrnca mudrosti
09:30 AMSCG
09:45 Mali oglasi(1)
10:00 Aktuelan prilog
10:15 EPP Blok 2
10:30 Kultura
10:45 Sport (032 i Naša Opština, srijedom naizmjenično, jednom mjesečno petkom Pitajte gradonačelnika)
11:00 Grad i Vi - kontakt program
11:30 Vijesti + Hit dana
11:45 Mali oglasi(2)
12:00 Vijesti RCG
12:15 EPP Blok 1
12:30 Dogodilo se na današnji dan
12:45 Najava popodnevnog programa + Hit nedjelje
13:00 Servis
13:15 EPP Blok 2
13:30 Vijesti radija Slob. Evropa
14:15 Zrnca mudrosti
14:30 Vijesti + hit dana
14:45 Mali oglasi(3)
15:00 Servis Muzika za vašu dušu (starogradska, izvorna, sevdalinke..)
15:15 EPP blok 1
15:30 Novosti dana Radija CG
16:15 EPP blok 2
16:30 Kotorska hronika - centralna informativna emisija
17:00 Servis + hit nedjelje
17:15 Pon.-FINALE, Uto.- KATAREO, Sri. – EKO KUTAK, Čet.-SVIJET NAUKE, Pet.- SVJETLOST ZVUKA / MEDIKAMENT
17:45 Mali oglasi(4)
17:55 Odjava popodnevog programa uz važnije informacije
18:00 EPP BLOK 1
18:05 REPRIZE ZABAVNIH EMISIJA:
Ponedjeljak – SIMPLY THE BEST, Utorak - DOMAĆICA,
Srijeda - EPICENTAR + BEZ DNEVNOG REDA,
Četvrtak - ČUVARI SNA + SHOW TIME,
Petak – POLA SATA BEZ RIJEČI + MUSIC BOX
19:15 EPP blok 2
19:30 REPRIZE EMISIJA JAVNOG SERVISA: PON – Muzicka geografija,
UTO – Radost ,
SRI – Svjetlost zvuka / Medikament, ČET – Život je more , PET – Eko kutak
20:15 EPP Blok 1
20:30 Reprize emisija javnog servisa: PON – Finale,
UTO – Radio škola,
SRI – Svijet nauke,
ČET – Katareo,
PET – Kutak za klasiku
21:15 EPP blok 2
21:30 Srijedom repriza neizmjenično 032 i Naša Opština, a jednom mjesečno petkom repriza Pitajte gradonačelnika
Subota:
08:00 Jutarnje vijesti RCG
08:05 Najava jutarnjeg programa
08:15 Epp blok 1
08:30 Info blok + hit nedjelje
08:45 Ogledalo štampe
09:00 Servis + radio škola
09:30 AMSCG
09:45 Mali oglasi(1)
10:00 Info Blok + Hit nedjelje
10:15 EPP blok 2
10:30 Boka u mom srcu
10:45 Aktuelan prilog
11:00 Život je more (emisija o pomorstvu, turizmu i ribarstvu)
11:30 Glas naroda - Anketa
11:45 Mali oglasi(2)
12:00 Info blok + hit nedjelje
12:15 Epp blok 1
12:30 Dogodilo se na današnji dan
12:45 Najava popodnevnog programa
13:00 Servis
13:15 Epp blok 2
13:30 Vijesti radija Slob. Evropa
14:00 Muzička geografija
14:30 Info blok + hit nedjelje
14:45 Mali oglasi(3)
15:00 Servis
15:15 EPP blok 1
15:30 Kutak za klasiku
16:00 Vikendom bez dnevnog reda – zabavni program
16:45 EPP blok 2
17:30 Info blok + hit nedjelje
17:45 Mali oglasi(4)
18:00 EPP blok 1
18:05 Simply The Best (Top lista strane muzike)
19:15 EPP blok 2
19:30 Zrnca mudrosti(repriza)
20:15 EPP blok 1
20:30 Boka u mom srcu - Repriza
21:15 EPP blok 2
Nedjelja:
08:00 Vijesti RCG
08:05 Najava jutarnjeg programa
08:15 EPP blok 1
08:30 Info blok + hit nedjelje
08:45 Ogledalo štampe
09:00 Servis + radost(program za djecu)
09:30 AMSCG
09:45 Mali oglasi
10:00 Info Blok + Hit nedjelje
10:15 EPP Blok 2
10:30 Nedjeljni razgovor
11:15 Glas naroda(repriza)
11:30 Epicentar - humoristička serija
11:45 Mali oglasi(2)
12:00 Info blok + Hit nedjelje
12:15 EPP blok 1
12:30 Dogodilo se na današnji dan
12:45 Najava popodnevnog programa
13:00 Servis
13:15 EPP blok 2
13:30 Vijesti radija Slob. Evropa
14:00 Čuvari sna(ex-yu zabavna i pop muzika)
14:30 Info blok + hit nedjelje
14:45 Mali oglasi(3)
15:00 Servis
15:15 EPP blok 1
15:30 Multikultura (POSLJEDNJE NEDJELJE U MJESECU)
16:00 PUT OKO SVIJETA ZA 80 I NEŠTO MIN.- zabavni program
16:15 EPP blok 2
17:30 Info blok + hit nedjelje
17:45 Mali oglasi(4)
18:00 EPP Blok 1
18:05 Domaćica-pregled ex-yu hitova
19:15 EPP blok 2
19:30 Nedjeljni razgovor - Repriza
20:15 EPP blok 1
20:30 Multikultura - Repriza
21:15 EPP Blok 2