Program

Programske šeme za 2020. godinu

Ponedjeljak - Petak:
08:00 Jutarnji dnevnik RCG
08:05 Nakon jutarnjeg dnevnika RCG najava programa + hit nedjelje
08:15 EPP Blok 1
08:30 Vijesti + hit dana
08:45 Ogledalo štampe
09:00 Servis
09:15 Zrnca mudrosti
09:30 AMSCG
09:45 Mali oglasi(1)
10:00 Aktuelan prilog 032 i Naša Opština (neizmjenično srijedom) i Pitajte gradonačelnika (petkom, jednom mjesečno), Glas naroda (petkom)
10:15 EPP Blok 2
11:00 Grad i Vi - kontakt program
11:30 Vijesti + Hit dana
11:45 Mali oglasi(2)
12:00 Vijesti RCG
12:15 EPP Blok 1
12:30 Dogodilo se...
12:45 Najava popodnevnog programa + hit nedjelje
13:00 Servis
13:15 EPP Blok 2
13:30 Vijesti radija Slob. Evropa
14:15 Zrnca mudrosti
14:30 Vijesti + hit dana
14:45 Mali oglasi(3)
15:00 Glas naroda (petkom) Muzika za vašu dušu (starogradska, izvorna, sevdalinke..)
15:15 EPP blok 1
15:30 Novosti dana Radija CG
16:15 EPP blok 2
16:30 Kotorska hronika - centralna informativna emisija
17:00 Servis + hit nedjelje
17:15 Ljetne priče
17:45 Mali oglasi(4)
17:55 Odjava popodnevnog programa uz važnije informacije
18:00 REPRIZE ZABAVNIH EMISIJA: Ponedjeljak – SIMPLY THE BEST, Utorak - DOMAĆICA, Srijeda - EPICENTAR + BEZ DNEVNOG REDA, Četvrtak - ČUVARI SNA + SHOW TIME, Petak – POLA SATA BEZ RIJEČI + MUSIC BOX
19:00 Info blok
19:15 EPP blok 1
19:30 Repriza ljetnih priča
20:15 EPP blok 2, Srijedom od 10:00h naizmjenično se emituju emisije 032 i Naša Opština, a repriza je istog dana u 20:30h, Petkom(jednom mjesečno) od 10:00h emituje se Pitajte gradonačelnika,a repriza je istog dana u 20:30h
22:00 Info blok
22:15 EPP blok 1
23:15 EPP blok 2
Subota:
08:00 Jutarnje vijesti RCG
08:05 Nakon jutarnjih vijesti RCG najava programa
08:15 Epp blok 1
08:30 Info blok + hit nedjelje
08:45 Ogledalo štampe
09:00 Servis
09:05 Zrnca mudrosti
09:30 AMSCG
09:45 Mali oglasi(1)
10:00 Boka u mom srcu
10:15 EPP blok 2
10:30 Info blok + hit nedjelje
10:45 Aktuelan prilog
11:00 Mediteranski brevijar
11:45 Mali oglasi(2)
12:00 Info blok
12:15 Epp blok 1
12:30 Dogodilo se...
12:45 Najava popodnevnog programa
13:00 Servis
13:15 Epp blok 2
13:30 Vijesti radija Slob. Evropa
14:00 Muzička geografija
14:30 Info blok + hit nedjelje
14:45 Mali oglasi(3)
15:00 Servis
15:15 EPP blok 1
16:00 Vikendom bez dnevnog reda - zabavni program
16:45 EPP blok 2
17:30 Info blok + hit nedjelje
17:45 Mali oglasi(4)
18:00 Simply the best (top lista strane muzike)
19:00 Info blok
19:15 EPP blok 1
19:30 Zrnca mudrosti(repriza)
20:15 EPP blok 2
20:30 Repriza MEDITERANSKO BREVIJARA
21:15 EPP blok 1
22:00 Info blok
22:15 EPP blok 2
Nedjelja:
08:00 Vijesti RCG
08:05 Najava jutarnjeg programa
08:15 EPP blok 1
08:30 Info blok + hit nedjelje
08:45 Ogledalo štampe
09:00 Servis
09:30 AMSCG + hit nedjelje
09:45 Mali oglasi(1)
10:00 EPP blok 2
10:15 Nedjeljni razgovor
11:00 Glas naroda(repriza)
11:30 Epicentar - humoristička serija
11:45 Mali oglasi(2)
12:00 Info blok + hit nedjelje
12:15 EPP blok 1
12:30 Dogodilo se...
12:45 Najava popodnevnog programa
13:00 Servis
13:15 EPP blok 2
13:30 Vijesti radija Slob. Evropa
14:00 Čuvari sna(ex-yu zabavna i pop emisija)
14:30 Info blok + hit nedjelje
14:45 Mali oglasi(3)
15:00 Servis
15:15 EPP blok 1
16:00 PUT OKO SVIJETA ZA 80 I NEŠTO MIN.-zabavni program
16:45 EPP blok 2
17:30 Info blok + hit nedjelje
17:45 Mali oglasi(4)
18:00 Domaćica-pregled aktuelne domaće muzike
19:15 EPP blok 1
19:30 Repriza Nedjeljni razgovor
20:15 EPP blok 2
20:30 Repriza Čuvari sna
21:15 EPP blok 1
22:00 Info blok
22:15 EPP blok 2