Zabava
TEATAR 303 NASTAVLJA SA GOSTOVANJIMA NA SJEVERU CRNE GORE
Teatar 303 je dobio poziv iz Petnjice da sa svojim programom 4. jula u Centru za kulturu u 20h. otvori deseto po redu "Bihorsko kulturno ljeto".
Ovo je ujedno drugo gostovanje Kotorske trupe u Petnjicu i samim tim je potvrđeno da je Kotorski humor svugdje dobro došo.
Svojim radom i odnosom prema pozorišnom stvaralaštvu tokom ovih 42 godine, Teatar 303 na svakom koraku opravdava povjerenje koje mu ukazuje publika širom Crne Gore.
Puno poziva za gostovanja je stiglo na adresu Teatra 303 i iz regiona, (Sinj, Split, Ohrid, Sombor, Sarajevo) ali zbog loše materijalne situacije mnoga gostovanja su dovedena pod znak pitanja. Tako je nažalost već i treće gostovanje za Sinj na tradicionalnom " Alka festu" u jul sa komedijom "Hotel Promaja" otkazano zbog nemanja sredstava za troškove prevoza.
Ipak svojim dugogodišnjim amaterskim djelovanjem Teatar 303 dokazuje javnosti da se sa puno volje i malo sredstava može stvarati, iako bi sve moglo biti puno lakše i kvalitetnije kad bi grad imao više razumijevanja za pozorišni amaterizam, jer uspjeh Teatra 303 je i uspjeh grada.
Saopštenje – Teatar 303
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ODRŽANO JAVNO NADMETANJE ZA DAVANJE U ZAKUP KUĆICA U VELIKOM GRADSKOM PARKU: NAJVIŠA CIJENA 2.806, A NAJNIŽA 2.406 EURA
Društvo
ODRŽAN PANEL NA TEMU AKADEMSKI INTEGRITET – ZNAČENJE, IZAZOVI, NEDOUMICE
Ekonomija
PROF. DR IVO ŽUPANOVIĆ: ODRŽIVI RAZVOJ POSTAJE MJERLJIVA KATEGORIJA U SVIM SFERAMA POSLOVANJA
Društvo
BOLJE SUTRA SE NE TREBA ČEKATI, VEĆ SE MORA STVORITI - CRVENI KRST KOTOR OBILJEŽIO MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA
Kultura
PREDSTAVA NOĆ BOGOVA 13. DECEMBRA U KOTORSKOM KULTURNOM CENTRU
Mali Oglasi