Zabava
28.12.2023
1162
SASTAV PERPER NASTUPIO NA GRADSKOJ RIVI
Tekst: Biljana Marković
Foto: Radio Kotor / B.M.
Crnogorski pop-rok bend „Perper“ nastupio je sinoć na gradskoj rivi u okviru manifestacije „Kotor Winter Fest“, čiji organizator je Opština Kotor. Brojni Kotorani i gosti uživali su u njihovim poznatim hitovima „Montenegro jazz“, „Goro moja“, „Kome dolaziš u san“ i drugim. Na istom mjestu večeras u 20 sati, pod pokroviteljstvom Sekretarijata za kulturu, sport i društvene djelatnosti, nastupiće Duo Aspalathos.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
595
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
168
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
72
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
87
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
348
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi