Zabava
KOL CENTAR PROMOVIŠE SVOJ PRVI EP
U beogradskom ELEKTROPIONIRU sjutra (8.decembra 2024.godine) u 20 sati je promocija prvog EP-A indie-pop benda Kol Centar.
U njemu su svoje instrumente i glasove ujedinila trojica mladih Kotorana: Vasilije Čolan,Nikola Popović i Gojko Daković. ( Bubnjar Mićko je porijeklom iz Bosne, a pridružio se bendu kotorskih mladića od samog nastanka grupe.)
Do sada su objavili pjesme: “Sanjam”, “Bez tebe”, “Nema više nas”, a 6.decembra 2024.godine četiri nove: “Nemam gdje”, “Sa mnom”,“Tonem”, “Loša bivša djevojka”.
Možete ih slušati na njihovom youtube kanalu https://www.youtube.com/@KolCentar,kao i na platformi spotify.com.
Najnoviji spot možete pogledati na linku:
Kol Centar - Nemam Gdje (Official Music Video) - YouTube
Foto- snimak ekrana
Predrag Nikolić
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Ekonomija
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Društvo
ZAVRŠEN PRVI UPISNI ROK NA UCG: 221 PRIJAVA VIŠE NEGO PROŠLE GODINE, NA VELIKOM BROJU PROGRAMA PREMAŠENE KVOTE, NOVI STUDIJSKI PROGRAMI PRIVUKLI POSEBNU PAŽNJU
Društvo
KOTORSKI VATROGASCI NAKON DVOSATNE POTRAGE PRONAŠLI DVIJE ZALUTALE OSOBE
Kultura
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Mali Oglasi