19.09.2021
462

ČAVOR I ČAĐENOVIĆ ZA TRIJUMF BOKELJA U GRADSKOM DERBIJU

Fudbaleri Bokelja slavili su u gradskom derbiju.

Izabranici Zorana Krivokapića večeras su na Gradskom stadionu u Kotoru, u okviru 6.kola Druge lige, pobijedili Grbalj 2-0 ,golovima Petra Čavora u finišu prvog poluvremena i Stefana Čađenovića u 79.minutu.

Ovo je peta pobjeda Kotorana u dosadašnjem toku šampionata, u kojem imaju i remi protiv Arsenala.

Bokelj je lider sa 16 bodova, dva više od drugoplasiranog Arsenala,koji je danas remizirao kao domaćin sa Komom 2-2.

I večeras je stadion pod Vrmcem bio u znaku popularnih "Beštija",koji su po ko zna koji put pružili zdušnu podršku voljenom klubu,a svemu je doprinjela i činjenica da se meč igrao pod svjetlošću reflektora.

U ostalim duelima,Igalo je bilo bolje od Cetinja 3-0,Mladost i Jedinstvo su odigrali 1-1,a Berane je slavilo kao gost protiv OFK Titograda 2-1.

Bokelj u narednom kolu gostuje Jedinstvu,a Grbalj dočekuje Igalo.