Sport

22.08.2024
338

VISOK PORAZ BOKELJA OD BUDUĆNOSTI,U NEDJELJU SA SUTJESKOM

Fudbaleri Bokelja poraženi su sinoć u Podgorici od Budućnosti 4-0, u meču 4.kola domaćeg šampionata.

Strijelci za domaćina bili su Ivan Bojović dva gola,Lazar Savović i  IvanBulatović po jedan.

Izabranici Slobodana Draškovića pružili su u prvih 45 minuta dobar otpor Podgoričanima,koji su imali nekoliko izglednih šansi.

U samom finišu prvog dijela igre, Bokelj je primio gol i otišao na odmor sa pogotkom zaostatka.

Budućnost je početkom drugog poluvremena, pa do 68.minuta, postigla još tri gola i meč je bio riješen.

Kotorani u dosadašnjem toku prvenstva imaju po dvije pobjede i dva poraza.

Bokelj Sbbet u nedjelju dočekuje Sutjesku, koja je u Nikšiću izgubila od tivatskog Arsenala 2-1.

Dečić Admiral bet je slavio protiv Mornara 1-0, kao i Jedinstvo Franca u meču sa Otrant Olimpikom.

Petrovac i Jezero su na stadionu "Mitar Mićo Goliš" podijelili bodove i golove, na kraju je bilo 1-1.