Sport

26.11.2023
699

UBJEDLJIVI BOKELJ, REMI GRBLJA

Fudbaleri Bokelja pobijedili su danas popodne u Kotoru ekipu Internacionala 4-1, u meču 18.kola Druge crnogorske lige.

Kotorani su,uz meč više,ponovo lideri na tabeli sa 38 bodova.

Poveli su izabranici Slobodana Draškovića golom Musaha Alhassana Babe u 19.minutu meča,izjednačio je Igor Vukčević u 41,da bi domaćin na odmor otišao sa prednošću od 2-1, pogotkom kapitena Dejana Pepića u posljednjim trenucima prvog dijela.

U nastavku, ponovo je na sceni i danas efikasni Pepić,koji je još jednim svojim pogotkom u 59.minutu povećao na 3-1, da bi tačku na duel stavio Vladan Kordić golom u 88.minutu.

Grbalj je u gostima remizirao sa Komom 1-1.

Ekipa sa Zlatice je povela iz penala u 77.minutu golom Vladimira Perišića,a pogodak za neriješen rezultat djelo je Nikole Stanišića u 88.minutu.

Grbalj je zadržao četvrtu poziciju i ima 27 bodova.

U posljednjem kolu prvog dijela sezone sastaće se gradski rivali Bokelj i Grbalj.

Igalo je danas poraženo na Solilima od Otrant Olimpica 2-0,a bez golova je završen meč Iskre i Lovćena.

Duel Berane-Podgorica je odložen zbog loših vremenskih prilika.