Sport

19.10.2024
266

SLAVLJE BOKELJA U TUZIMA,KOTORANI BOLJI OD ŠAMPIONA

Fudbaleri Bokelja pobijedili su večeras u Tuzima ekipu Dečića 2-1, u meču 12.kola Meridianbet Prve crnogorske lige.

To je peti trijumf Kotorana u dosadašnjem toku prvenstva u kojem imaju još dva remija i pet poraza.

Poveli su Kotorani pogotkom Dejana Pepića u 38.minutu,izjednačio je Ujkaj u 56,a pogodak za pobjedu postigao je Igor Poček u 57.minutu.

Bokelj Sbbet je večeras pružio odličnu partiju na terenu zvaničnog šampiona ,sasvim zasluženo slavio i revanširao se Tuzanima za poraz u Kotoru.

Pokazali su izabranici Slobodana Draškovića odlike prave ekipe,nisu pali ni poslije izjednačenja domaćina, a treba istaći da u prvom poluvremenu golman Kotorana Spasojević praktično nije imao posla.

Imali su Pepić i drugovi još nekoliko izglednih šansi za gol,ali nisu bili precizni u završnici.

Bokelj u narednom kolu u srijedu 23.oktobra u Kotoru dočekuje Budućnost.