Sport

28.09.2024
100

SLAVLJE BOKELJA U PETROVCU,RAŠO I PEPIĆ ZA ČETVRTU POBJEDU

Fudbaleri "Bokelj Sbbeta" pobijedili su danas "Otrant Olimpik" 2-1, u meču 9.kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige,koji je odigran na stadionu "Mitar Mićo Goliš" u Petrovcu.

To je četvrti trijumf ekipe trenera Slobodana Draškovića u dosadašnjem toku prvenstva, u kojem ima još remi i četiri poraza.

Golove za Kotorane dali su Bogdan Rašo u 25.minutu i Dejan Pepić u posljednjim trenucima meča iz penala, dok je pogodak za domaćina upisao Balša Mrvaljević iz slobodnog udraca u 76.minutu meča.

Bokelj je pružio zaista dobru partiju,imao nekoliko izglednih šansi, mogao postići još koji pogodak,a i danas je imao podršku svojih vjernih navijača.

Marko Čavor i drugovi su peti na tabeli sa 13 osvojenih bodova,sa 8 datih i 11 primljenih golova,na kraju prvog perioda jesenjeg dijela takmičenja.

U narednom kolu Bokelj u srijedu 2.oktobra gostuje ekipi Jezera,koja je danas remizirala kao domaćin sa Arsenalom 0-0, dok je Jedinstvo Franca u Bijelom Polju bilo bolje od Sutjeske 2-0.

Za nedjelju u 20 sati  je zakazan meč Mornara i Petrovca,a juče je Budućnist u Tuzima bila bolja od Dečić Admiral Beta 2-0.