Sport

07.06.2020
354

SEKULOVIĆ ZA POBJEDU BOKELJA NAD IBROM

Fudbaleri Bokelja pobijedili su danas u Kotoru ekipu Ibra 2-1, u meču 24.kola Druge lige.

Poveli su Kotorani golom Vojina Jeknića u 13.minutu,izjednačio je Danin Talović tri minuta kasnije,a konačan rezultat,nakon odlične akcije domaćih, postavio je Petar Sekulović u finišu prvog poluvremena.

Izabranici Slavoljuba Bubanje u drugom poluvremenu stvorili su nekoliko izuzetno povoljnih šansi, ali nisu uspjeli još koji put da zatresu mrežu sastava iz Rožaja.

Posebno je bio raspoložen za igru Igor Poček,koji je pred kraj utakmice aplauzom publike, ispraćen u svlačionicu.

Ovom pobjedom, Bokelj se vratio na drugo mjesto sa 41 bodom,dva više od Jedinstva,koje je danas poraženo od Otrant Olimpika 1-0.

Lider na tabeli Dečić bio je bolji od Mornara 4-2,Drezga je sa 3-1 pobijedila Arsenal,a Jezero je kao gost slavilo protiv Lovćena 2-0.

Bokelj u narednom kolu u srijedu 10.juna gostuje Mornaru na Topolici.