Sport

06.09.2020
1187

REMI BOKELJA, POBJEDA GRBLJA

Fudbaleri Bokelja remizirali su danas u Kotoru protiv Koma 1-1, u meču 3. kola Druge lige.

Poveli su gosti u 4. minutu golom Mirze Hota, a u 83. minutu izjednačio je Brazilac u redovima Kotora Augusto Correia.

U finišu sureta, nakon jedne sporne situacije u šesnaestercu gostiju i protesta domaćih igrača i stručnog štaba, da je bio penal, sudija Marko Ćupić je pokazao crvene kartone treneru domaćih Slavoljubu Bubanji, kao i Vuku Milačiću.

Kapiten Bokelja na ovom meču bio je golman Ivan Radović, vjerovatno i najmlađi u dugoj istoriji kotorskog kluba.

Grbalj je prijatno iznenadio svoje navijače i pobijedio u gostima Berane 3-0.

Golove za tim Radovana Kavaje postigli su Vladan Kordić, Luka Klikovac i Nikola Stanišić sa bijele tačke u samom finišu meča.

Mornar je na Topolici slavio protiv Arsenala 2-0, a golova nije bilo u mečevima Drezga-Igalo i Ibar-Jedinstvo.

Kom na prvom mjestu ima sedam bodova, po šest Mornar i Arsenal, a po pet Igalo i Jedinstvo.

Na začelju su Bokelj,Drezga i Ibar,s tim što Kotorani imaju utakmicu manje, koju će odigrati 16. septembra protiv Grblja u Radanovićima.

U narednom kolu 13. septembra, Bokelj gostuje Arsenalu, a Grbalj ekipi Jedinstva.