Sport

18.06.2024
182

REGIONALNI PADEL TURNIR-KASALICA I POPOVIĆ NAJBOLJE KOD DAMA

Padel Montenegro i LušticaBay su bili domaćini atraktivnog regionalnog padel turnira – 16 muških padel parova i 6 ženskih padel parova, su se takmičili za regionalni trofej na Luštica Bay-u.
Melita Kasalica i Tijana Popović su osvojile trofejno 1. mjesto u kategoriji žena, a 1. mjesto u muškoj kategoriji osvojili su: Xronis Spiros i Takis Kazanidis.
Luštica Bay i Padel Montenegro imaju sjajnu obostranu saradnju – impresivna padel sportska infrastruktura, omogućava da se na ovoj destinaciji organizuju padel turniri, sa LušticaBay destinacijskim iskustvom. Vjerujemo da je ovaj regionalni turnir gdje smo imali igrače iz Crne Gore, Srbije, Albanije, pa čak i iz Argentine, Grčke i Rusije, sjajna platforma za buduće turnire. Centrale Luštica Bay postaje prava sportska lokacija, ne samo za Tivćane, već i za atraktivne turnire, kampove, itd, poručuju iz Padel Montenegra.
Drugo mjesto u ženskoj kategoriji osvojile su: Vanja Crnadak i Jelena Matijević, a 3. mjesto Irina Vorfoloomeva i Ekatarina Antropova.
U muškoj kategoriji 2. mjesto su zaslužili Jakob Holms i Gianluca Pelonzi, a 3. Jose Gastos i Elion Spahiu.
Na Luštica Bay Padel terenima 17. i 18.avgusta organizuje se još jedno lokalno padel takmičenje, a pravi padel spektakl zakazan je od 16. do 22. septembra, kada je LušticaBay domaćin prvog FIP PROMOTION padel turnira, organizovanog od strane Svjetske padel federacija i Padel Saveza Crne Gore, i okupiće igrače iz cijelog svijeta.