Sport

17.01.2021
1125

PRIMORAC BEZ FAJNAL FORA

Vaterpolisti Primorca nisu uspjeli da se plasiraju na završni turnir Regionalne lige,pošto su danas u odlučujućem meču posljednjeg kola turnira u Dubrovniku, poraženi od Radničkog iz Kragujevca 12-10.

Aleksa Ukropinja i drugovi bili su bolji u prvoj četvrtini 4-3,a izdvaja se iz tog perioda igre izvanredan gol Đorđija Stanojevića za Kotorane,koji su drugu četvrtinu riješili u svoju korist 5-3.

Rezultatski,ispada da je presudila treća dionica,kada je Radnički dao pet,a primio samo jedan gol.

Tri gola za Kotorane dao je Danilo Adžić, po dva Dušan Matković i Ešvort Molten,a po jedan, uz već spomenutog Stanojevića,Aljoša Mačić i Miroslav Perković.

Kod Kragujevčana, najefikasniji je bio Strahinja Rašović sa pet pogodaka,po dva su upisali Marko Radulović i Nikola Lukić,a po jedan Filip Janković,Aleksa Ukropina i Nikita Krug.

Primorac je turnir u Dubrovniku zavšio sa dvije pobjede i tri poraza.

Na fajnal for u Zagrebu 26. i 27.marta sa turnira u Dubrovniku idu Jug i Radnički,a sa turnira u Beogradu, plasman su izborili Mladost i Jadran iz Splita.