Sport
PORAZ GIMNAZIJALCA ZA KRAJ SEZONE
U zaostaloj, ujedno i posljednjoj utakmici za ovu sezonu, odbojkašice Gimnazijalca izgubile su večeras u Kotoru od Jedinstva 3-0.
Po setovima 20-25,12-25 i 14-25.
Susret je odigran u sali Gimnazije i Pomorske škole u Dobroti bez prisustva publike.
Meč su sudili Branko Batizić i Sava Batizić.
Gimnazijalac: Kapor 1, Stanišić 2, Dojčinović 4, Peraš, Franović (libero), Dašić 2, Krgović 10, Stojanović (libero), Ogurlić, Kilibarda 6, Korović, Telesmanić 2.
Jedinstvo: Medenica, Kolić 1, Raonić (libero), Krgović 3, Veličković (libero), Popović 1, Rakočević 7, Merdović, Balazo, Magdelinić 15, Madžgalj 3, Peković, Šebek, Jevrić 10.
Kotorski tim je ipak uspio da ostvari primarni cilj ove sezone,a to je opstanak u društvu najboljih.
Sastav Milana Franovića,koji je bio najmlađi u ligi,uspio je i da se plasira u polufinale nacionalnog Kupa.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
MOK USPOSTAVLJA GRANT FIT FOR THE FUTURE OLYMPIAN
Kultura
MINISTARSTVO KULTURE I MEDIJA PODRŽALO FESTIVALE CATTARO JUNIOR I CATTARO TEEN
Društvo
NA VEZU AZAMARA ONWARD
Društvo
UCG PRVI UPISNI ROK PRIJAVE DO 16 SATI- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Društvo
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Mali Oglasi