Sport

21.05.2023
448

PORAZ BOKELJA NA DG ARENI,REMI GRBLJA

Fudbaleri Bokelja umanjili su šanse za plasman u baraž,pošto su danas izgubili na DG areni od Podgorice 1-0, u meču 35.kola Druge crnogorske lige.

Jedini gol na meču postigao je Balša Mrvaljević u 73.minutu,par minuta nakon što je ušao u igru umjesto Petra Prelevića.

Nije da Kotorani nisu imali šanse,ali mreža podgoričkog tima ostala je netaknuta.

Pred kraj meča crvene kartone dobili su Nebojša Obradović i Zaid Niković.

Bokelj,koji je nastupio bez Macanovića, Đurovića i Babe, ostao je na 44 boda,ali je Kom otišao na 46,nakon današnje pobjede nad Zetom u gostima 1-0,dok se Podgorica bodovno izjednačila sa Kotoranima.

Grbalj je odigrao 0-0 sa Otrant Olimpicom u Radanovićima  i sada je osmi sa 36 bodova, tri više od Zete,koja je ostala na začelju sa 33.

​​​​​​Igalo i Berane na Solilima su okončali duel 1-1.

Posljednje kolo na programu je u četvrtak 25.maja.

Bokelj će ugostiti Igalo,Grbalj gostuje Mladosti,u podgoričkom derbiju sastaju se Kom i Podgorica,a u Ulcinju Otrant Olimpic dočekuje Zetu.