Sport

23.10.2021
685

PORAZ BOKELJA, GRBALJ OPET SLAVIO

Fudbaleri Bokelja izgubili su danas u Kotoru od Koma 2-1, u meču 12.kola Druge crnogorske lige.

Gosti su se bolje snašli po mokrom i klizavom terenu i revanširali se Kotoranima za poraz od 2-0, u prvom dijelu prvenstva na Zlatici.

Kom je poveo bukvalno u prvim sekundama meča, golom kapitena Bojana Golubovića,a na 2-0 za goste u prvom minutu drugog poluvremena povećao je Marko Kažić.

Konačan rezultat u nadoknadi vremena postavio je Mitar Globarević.

Golom Milana Damjanovića u 88.minutu meča u Radanovićima, Grbalj je pobijedio Cetinje 1-0.

To je drugi vezani trijumf "trikolora", nakon što su u prošlom kolu slavili u gostima, protiv Berana.

Utakmica na Solilima Igalo-Arsenal prekinuta je u 83.minutu zbog nevremena,ali će najvjerovatnije biti registrovana postignutim rezultatom,koji je u tom momentu bio 0-0.

Jedinstvo je u Bijelom Polju bilo bolje od Berana 3-0 i sada je lider sa 27 bodova.

Drugi je Arsenal sa 24,a treći Bokelj sa 23.