Sport

12.04.2021
453

PEJOVIĆ: NAIVNO PRIMILI GOLOVE, PROTIV DREZGE NA POBJEDU

Nakon Arsenala i Igala, fudbaleri Grblja upisali su i treći uzastopni poraz, ovog puta od Ibra u Rožajama.

“Trikolori” su u nimalo zavidnoj situaciji i predstoji im velika borba za ostanak u Amplitudo ligi.

“U Rožajama smo imali teško gostovanje i naivno smo primili dva gola,pa je u prvih petnaest minuta već bilo 2-0 za protivnika.
Kasnije smo se trgli,uspjeli da izjednačimo, ali iz jednog napada Ibra u drugom poluvremenu,napravili smo penal, sudija je dao direktan crveni karton Nikoli Stanišiću i tu je meč bio riješen.
U 91.minutu smo pogodili stativu na prazan gol”,ocjenio je utakmicu trener Grblja Aleksandar Pejović

U srijedu Grbalj u Radanovićima dočekuje posljednjeplasiranu Drezgu.

“Za taj meč ne možemo da računamo na Stanišića i Kalačevića, a i kapiten Vukčević se povrijedio i teško da će biti spreman.
Situacija je loša i rezultatski i kadrovski.
Pratio sam Drezgu,igraju rasterećeno,vratili su se u igru i neće biti lako, ali mi moramo uzeti tri boda, pa ćemo onda razmišljati šta I kako dalje”, kazao je strateg “trikolora”.