Sport

02.12.2020
654

OMLADINCI BOKELJA BOLJI OD DEČIĆA

Omladinci Bokelja pobijedili su Dečić 4-2, u meču koji je danas odigran u Kotoru, na pomoćnom terenu Gradskog stadiona, u okviru 17. kola Omladinske fudbalske lige Crne Gore, grupa B.

Kotorski tim je poveo već u 2. minutu golom Mitra Kovačevića, zatim su uslijedila dva pogotka Petra Sklendera u 16. i 51. minutu, da bi gosti smanjili na 3-2 golovima Ajdina Đokovića u 55. minutu iz penala i Eldina Zećirovića u 66.

Tačku na meč, stavio je svojim golom Dragan Perunović i slavlje Kotorana je moglo da počne, pogotovo jer su danas pružili odličnu partiju protiv ekipe, koja je pri vrhu tabele.

Omladincima Bokelja ovo je peta pobjeda u dosadašnjem toku prvenstva, a u posljednjem kolu jesenjeg dijela šampionata u subotu 5. decembra će gostovati ekipi Igala.