Sport
ODBOJKAŠI NA EVROPSKOM PRVENSTVU
Muška odbojkaška reprezentacija Crne Gore plasirala se na Evropsko prvenstvo, nakon što je pobijedila u Podgorici selekciju Azerbejdžana 3:1, na startu drugog turnira kvalifikacija.
Izabranici Veljka Bašića drugi put zaredom idu na Evropsko prvenstvo.
S obzirom na rezultate ostalih mečeva, čak dva kola prije kraja kvalifikacija obezbijedili su vizu za EuroVolley bar kao jedna od pet najboljih drugoplasiranih ekipa iz sedam grupa.
Ipak, naši odbojkaši ne žele da se zaustave na tome, u subotu je lakši duel sa Gruzijom, a u nedjelju protiv Grčke žele da trijumfom dođu do prvog mjesta u grupi.
Crnogorski odbojkaši su protiv Azerbejdžana dobili i prvi međusobni duel, a upisali su treći meč u kvalifikacijama.
Do pobjede došli su nakon 100 minuta igre.
Plasman na EP izboriće pobjednici kvalifikacionih grupa i pet najboljih drugoplasiranih reprezentacija.TVCG
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
PANEL DISKUSIJA GRAD KOJI MIJENJAMO ILI GRAD KOJI GUBIMO, 30. JUNA U 19 SATI
Ekonomija
JAVNI POZIV ZA RASPODJELU BUDŽETSKIH SREDSTAVA NAMIJENJENIH FINANSIRANJU POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA U OPŠTINI KOTOR ZA 2026. GODINU
Društvo
UCG PRVI UPISNI ROK- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Sport
VUČKOVIĆ PRVI NA BRDSKOJ AUTO-TRCI KUČI 2026
Društvo
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST U SUBOTU POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi