Sport

07.05.2022
426

MLADENOVIĆ-UTAKMICA TEŠKA, ČESTITAM BOKELJU

Fudbaleri Bokelja savladali su danas kao gosti gradskog rivala ekipu Grblja, u okviru 33.kola Druge crnogorske lige.

Siniša Mladenović je danas igrao za "trikolore",a nekada je nosio dres Bokelja i to u vrijeme kada je kotorski klub igrao Evropu, prije šest godina.

"Ovo je primorski derbi, za mene je uvijek bio poseban i kad sam bio u dresu Bokelja i sada kada sam u dresu Grblja.
Očekivano je utakmica bila teška i tvrda,poveli smo 1-0 i igrali jako dobro prvo poluvrijeme.
U drugom poluvremenu smo rano primili gol i to nas je malo poremetilo,međutim imali smo i mi svoje šanse koje nismo iskoristili.
Čestitam Bokelju na zasluženoj pobjedi,a mi se okrećemo sljedećem protivniku,a to je Igalo.
Imam jako puno prijatelja u Kotoru i za Bokelj me vežu lijepe uspomene,ali sad igram za Grbalj i nastojim da pružim maksimum",rekao je Mladenović za Radio Kotor,nakon današnjeg susreta u Radanovićima