Sport
24.10.2023
1016
MASLOVAR NAKON PLIVAČKOG PRVENSTVA-OSVOJILI TRI BRONZE, NADAMO SE JOŠ BOLJIM REZULTATIMA
Prvo zimsko prvenstvo Crne Gore u plivanju u 25-metarskom bazenu, održano je za vikend u Kotoru.
“Iz VPK Primorac je učestvovalo osam djevojčica i jedan dječak.
Maja Plamenac je osvojila bronzu u disciplini 200 metara leđno i osvojene su još dvije bronzane medalje u šatefatama.
Pripreme su trajale tokom i nakon ljeta.
Slijedi još nekoliko takmičenja i nadamo se da ćemo biti još bolji”,rekla je za naš program trenerica kotorskog plivačkog kluba,Tijana Maslovar.
Primorac su predstavljali Maja Plamenac,Maša Rosandić,Anđela Boro,Doria Borozan,Sofija Manojlović,Ksenija Ilić,Lana Janović ,Marija Vukičević i Tomo Radović.
Na ovom takmičenju je učestvovalo 175 plivačica i plivača iz 9 crnogorskih klubova, koji su se nadmetali u 22 discipline.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
185
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Kultura
26.06.2026
43
PREPORUKE ZA ČITANJE IZ KNJIŽARE SO (26.06.2026.)
Kultura
26.06.2026
318
SVEČANO OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE KOTOR PREZENTACIJOM IZLOŽBENE ZBIRKE I URUČIVANJEM INICIJATIVE ZA POSTAVLJANJE SPOMEN OBILJEŽJA – TRADICIONALNI DIO PROGRAMA VEČERAS
Društvo
26.06.2026
324
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
26.06.2026
171
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Mali Oglasi