Sport

16.05.2022
602

MALOVRAZIĆ-ODIGRALI SMO DOBRU UTAKMICU

Fudbaleri "Bokelja" pobijedili su juče na Gradskom stadionu u Kotoru "Jedinstvo", golovima Macanovića i Kovinića i ostali u trci za baraž, iako im pobjeda "Koma" protiv "Mladosti" ne ide u prilog.

"Momci su odradili ono što je do njih bilo,odigrali dobru utakmicu, zna se da je Jedinstvo ušlo u Prvu ligu, dali smo maksimum, dobili 2-0, imali smo taj peh da Kom u zadnjem minutu savlada Mladost.
Mi ćemo nastojati da u dva preostala kola protiv Mladosti i Igala pobijedimo, to je naš cilj, pa što se desi, desi.
Ako uspijemo ući u baraž uspijemo, ako ne, pravićemo ekipu za dogodine, koja treba, ne kroz baraž, nego direktno da uđe u Prvu ligu", rekao je nakon meča sa Bjelopoljcima,trener Bokelja,Milorad Malovrazić.

"Zadovoljan sam igrom svoje ekipe u prvom poluvremenu, u drugom smo stali, ali stvarali smo šanse, protivnik nijednu, malo treba da se naviknemo jedni na druge.
Možda sam i ja nametnuo malo jači tempo, vidio sam danas da su neki bili umorni, ali odradićemo ovo do kraja, kako treba", dodao je Malovrazić.

"Bokelj" u pretposljednjem kolu, u petak 20. maja, u Kotoru, dočekuje "OFK MLadost DG".