Sport

15.05.2022
511

MACANOVIĆ I KOVINIĆ ZA POBJEDU BOKELJA

Fudbaleri Bokelja pobijedili su danas u Kotoru ekipu Jedinstva 2-0, u meču 34.kola Druge crnogorske lige.

Golove za domaćina dali su Aleksandar Macanović u 35. i Neđeljko Kovinić u 80.minutu.

Kotorani su odlično počeli,imali u prvom minutu šansu,kada je Sklender dodao sa strane do Paniha u šesnaestercu,ali Ukrajinac nije dobro zahvatio loptu.

Bilježimo i šuteve Popovića,kao i prilike za goste,koji su danas bili u podmlađenom sastavu,preko Kriještorca i Ščepanovića.

U drugom poluvremenu ,Mušović je bio sam pred Akovićem,ali je golman Bokelja odlično intervenisao,zatim je Popović uzvratio šutem iz slobodnog udarca.

Vasilije Čavor je potom šutirao pravo u golmana gostiju Pešića,slijede dvije šanse Kovinića,koji je desetak minuta do kraja postavio konačan rezultat.

U ostalim mečevima,Kom je pobijedio u gostima OFK Mladost DG 2-1,a Arsenal je bio bolji od Berana 5-1.

Grbalj je na Solilima sa Igalom remizirao 1-1.

Domaćin je poveo golom Miloša Perovića u 45.minutu,izjednačio je kapiten "trikolora" Nenad Vujović u 50.

Ovim remijem,tim iz Radanovića je i definitivno obezbjedio opstanak u Drugoj ligi.

OFK Titograd je savladao Cetinje 3-1.