Sport
03.05.2021
414
LALOŠEVIĆ ČESTITAO LAVOVIMA
Direktor Uprave za sport i mlade, Vasilije Lalošević, uputio je čestitke našoj muškoj rukometnoj reprezentaciji, povodom prolaska na Evropsko prvenstvo, koje će se održati 2022. godine.
"U ime Uprave za sport i mlade i moje lično ime, srdačno čestitam našim "Lavovima" na ogromnom uspjehu koji su postigli za našu državu. S ponosom možemo reći da su naši sportisti najbolji crnogorski brend, što vi u kontinuitetu svojom predanošću i dokazujete. Uvjeren sam da ćete nas i na narednim takmičenjima dostojanstveno i hrabro predstavljati, kao što ste uvijek i radili", poručuje Lalošević.
Foto: Rukometni savez Crne Gore
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Ekonomija
25.06.2026
48
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
25.06.2026
219
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Sport
25.06.2026
74
LAHOR USPJEŠAN NA KUPU JEDRILIČARA SA ŠKVERA, U TOKU PRIJAVE ZA NOVU GRUPU ŠKOLE JEDRENJA
Sport
25.06.2026
188
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Društvo
25.06.2026
459
SEMINAR POVODOM MEĐUNARODNOG DANA POMORACA OKUPIO ČLANOVE POSADE KOMPANIJE AL GROUP U KOTORU
Mali Oglasi