Sport
06.03.2021
2397
KOTORSKI STONOTENISERI NAJBOLJI U PRVOJ LIGI
Stonoteniseri "Kotora" osvojili su prvo mjesto u Prvoj crnogorskoj ligi i boriće se za plasman u Super ligu sa posljednjeplasiranom ekipom iz ligaškog dijela takmičenja.
Kotorani su danas u okviru drugog turnusa Prve lige, u podgoričkom kompleksu "Voco" bili bolji od "Ivangrada" 4-3,"Luče" 4-1 i "Mojkovca" 4-0.
"Kotor" je nastupio u sastavu Ilija Milošević,Nikola Ivanović,Mladen Knežević i Perica Pavićević,a pobjednički pehar i priznanja šampionima uručio je Boban Madžarević,član radnog predsjedništva Stonoteniskog saveza Crne Gore.
Stonotensiki klub "Kotor" je osnovan u avgustu 2016.godine i za kratko vrijeme ostvario je uspješne rezultate.
Članovi kluba treniraju u sali Mjesne zajednice Prčanj,koja ima veliko razumijevanje za njihov rad.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
130
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Kultura
27.06.2026
59
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
27.06.2026
152
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Društvo
26.06.2026
390
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
26.06.2026
556
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Mali Oglasi