Sport
KOTORSKI CHAMPION IZABRAO NAJBOLJE U 2022.GODINI-329 MEDALJA NA 30 TAKMIČENJA
Džudo i džiu džicu klub “Champion” iz Kotora proglasio je početkom ove sedmice najbolje pojedince za 2022.godinu, na prigodnoj i dobro organizovanoj svečanosti u sali škole “Njegoš” u Škaljarima.
Najbolji takmičar je Filip Milošević,najperspektivniji Luka Pavićević,perspektivni mlađi poletarci u džudou Pavle Roganović i Jakov Radulović,najbolji džudo poletarac Viktor Jovićević,najbolja mlađa džudo i džiu džicu poletarka Andrea Milaš,perspektivni mlađi poletarac-ka u džudou i džiu džici Maksim Jelušić i Mara Lučev,najbolji mlađi poletarac u džudou i džiu džici Vanja Živković,perspektivni poletarac u džudou Ivan Smolović,najbolja džudo poletarka Petra Radenović,najbolji džudo poletarac Lazar Roganović,perspektivni džudo i džiu džicu poletarac Viktor Kalezić,najbolji džudo i džiu džicu poletarac Petar Lončarević,perspektivni mlađi pionir u džudou i džiu džici Boris Milovanović,najbolji mlađi pionir u džudou i džiu džici Danilo Božović,najbolji stariji pionir-ka Martin Lučev i Ana Milošević.
Zahvalnice su dodijeljene Opštinskom sekretarijatu za kulturu,sport i društvene djelatnosti-savjetnik za sport Dejan Ognjanović,osnovnoj školi “Njegoš”-direktorica Tamara Radonjić,Džudo savezu Crne Gore-predsjednik Jovica Rečević,sekretar Dragan Mrvaljević i član Upravnog odbora Marinko Jovović i Radio Kotoru-novinar Dragan Sklender.
Iza “Championa” je izuzetno uspješna takmičarska godina.
“Osvojili smo 329 medalja i dobili tri nagrade od Opštinske komisije za sport,najperspektivniji sportista grada je naš Filip Milošević,posebno priznanje ide Andrei Milaš,koja je osvojila tokom godine 24 medalje,a ja sam izabrana za trenericu godine”,kazala je za naš program Mirjana Martinović,koja sa velikom posvećenošću vodi uzorni sportski kolektiv.
“Čast je i zadovoljstvo dobiti sve ove nagrade,ali i obaveza više i u klubu i u reprezentaciji Crne Gore za ubuduće.
Učestvovali smo na tridesetak takmičenja i što je najvažnije, sve je proteklo bez povreda.
Roditelji su nam najveća podrška.
Imam obaveze kao trenerica i u nacionalnoj selekciji i u martu nas čeka Evropsko prvenstvo u Francuskoj.
Prethodno smo u Abu Dabiju na Svjetskom prvenstvu osvojili 16 medalja.
Bavim se sportom preko 30 godina i cilj nas u klubu je da nam djeca budu zdrava i poštuju jedni druge”,istakla je Martinović za Radio Kotor.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
IZ NOVINARSKIH SJEĆANJA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTOR GRAD PJESME I DOBRE ATMOSFERE
Društvo
DODATNI TERMINI ZA HPV VAKCINACIJU DO KRAJA GODINE
Društvo
KOTORSKI OPŠTINARI USPJEŠNI NA SPORTSKIM IGRAMA U TREBINJU
Društvo
UPRAVNA ZGRADA JUGOOCEANIJE DOBILA STATUS KULTURNOG DOBRA
Društvo
U KOTORSKOJ LUCI DO 16:30 VIKING VESTA
Mali Oglasi