Sport
KNEŽEVIĆ NAKON IBRA-ČESTITAM EKIPI NA POBJEDI
Košarkaški klub Kotor je u 11.kolu Prve A crnogorske lige protiv Ibra upisao šesti trijumf u prvenstvu.
Trener Momo Knežević bio je zadovoljan nakon duela.
“Čestitao bih svojoj ekipi na izvanrednoj igri,na zaista sjajnoj partiji,što se tiče odbrane i napada,kao i discipline.
Svi su igrači dali doprinos,ne bih nikog izdvajao.
Čestitam i protivničkoj ekipi na fer i sportskoj borbi.
Ovo je za nas bitna pobjeda za mjesto u sredini tabele ili mjesto koje će voditi u gornji dio”,istakao je Knežević.
Trener gostiju Zoran Glomazić je čestitao domaćinu na trijumfu.
“Ekipa Kotora je zasluženo pobijedila,kod mojih igrača se osjetio umor nakon pet sati putovanja na dan utakmice.
Kotor je igrao jako i agresivno,a mi se okrećemo narednom meču”,kazao je Glomazić.
U 12.kolu Kotor gostuje Šušnju,a Ibar dočekuje Lovćen.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
PANEL DISKUSIJA GRAD KOJI MIJENJAMO ILI GRAD KOJI GUBIMO, 30. JUNA U 19 SATI
Ekonomija
JAVNI POZIV ZA RASPODJELU BUDŽETSKIH SREDSTAVA NAMIJENJENIH FINANSIRANJU POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA U OPŠTINI KOTOR ZA 2026. GODINU
Društvo
UCG PRVI UPISNI ROK- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Sport
VUČKOVIĆ PRVI NA BRDSKOJ AUTO-TRCI KUČI 2026
Društvo
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST U SUBOTU POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi