Sport

29.01.2021
1242

ITALIJA OPRAVDALA ULOGU FAVORITA

Futsal reprezentacija Crne Gore poražena je od Italije rezultatom 3-0, u prvom kolu grupe 7 kvalifikacija za UEFA Futsal EURO, saopšteno je iz FSCG.

Jedan od favorita grupe opravdao je status jedne od najboljih evropskih reprezentaacija.

Sredinom prvog poluvremena Italija je stekla dva gola prednosti, imala je i inicijativu i stvarala šanse, da bi u nastavku postigla još jedan gol.

Na drugoj strani, naša selekcija je pružila jak otpor, pogotovo u drugom poluvremenu, kada su opasno zaprijetili Ilija Mugoša, Luka Vuletić i Aleksandar Obradović.

Najbolju šansu propustio je Marko Spasojević u 37. minutu.

U drugom kolu grupe 7 Crna Gora će 2. februara gostovati Belgiji u Liježu.

CRNA GORA - ITALIJA 0:3

Dvorana hotelskog kompleksa ,,Voco“, Podgorica.

Sudije: Adrijan Čop (Švajcarska), Georg Jansizijan (Švedska), Dražen Vukčević (Crna Gora).