Sport
IMPOZANTAN REZULTAT ZA KOTORSKI DŽIU DŽICU KLUB SOKO U BANJA LUCI
Na Balkanskom prvenstvu u džiu džici u Banja Luci, u okviru reprezentacije Crne Gore nastupilo je osam takmičara kluba "Soko" iz Kotora-Stefan Ćorović, Marko Miljenović, Miloš Miljenović, Andrija Krivokapić, Milica Dubraja, Damjan Gledić, Toni Janović i Marija Lješković.
"S ponosom ističemo da smo imali impozantan rezultat.
Marko Miljenović je osvojio zlatnu medalju u ne wazi, kategorija U21 do 77 kg.
Milica Dubraja je bila zlatna u duo sistemu,kategorija U18.
Damjan Gledić-zlatna medalja u duo sistemu u kategoriji U18.
Miloš Miljenović u ne wazi srebrna medalja, u kategoriji U18 do 66 kg,
Andrija Krivokapić u borbama u kategorijama U18 do 73 kg bronzana medalja.
Marija Lješković, bronzana medalja u borbama u kategoriji U12 do 36 kg.
Favorit u kategoriji U16 do 46 kg Stafan Ćorović je diskvalifikovan u borbi za medalju.
Toni Janović je u ne wazi u kategoriji seniora do 77 kg izgubio od predstavnika Grčke u borbi za treće mjesto.
Prvenstvo Balkana je bilo izuzetno uspješno za reprezentaciju Crne Gore ,koja je u generalnom plasmanu bila druga,kao i za džiu džicu klub Soko,koji je dobio nove prvake Balkana,vicešampione i osvajače bronzanih medalja",navedeno jeiz kotorskog kluba.
Domaćin sljedećeg Balkanskog prventstva 2023. godine je Crna Gora.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
MLADI TALENTI ŠOSMO VIDA MATJAN OTVORILI FESTIVALSKO LJETO U KOTORU
Sport
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Mali Oglasi