Sport
14.12.2024
491
GIMNAZIJALAC U ČETVRTFINALU KUPA CRNE GORE, POBJEDA U BARU
Odbojkašice Gimnazijalca plasirale su se u četvrtfinale Kupa Crne Gore pošto su večeras u Baru savladale Mornar 3-0.
Po setovima 25-13,25-19 i 25-20.
Kotoranke su opravdale ulogu favorita i igraće u narednoj rundi takmičenja.
U meču,za plasman među četiri najbolje ekipe,sastaće se sa Budvom.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
24.06.2026
35
PANEL DISKUSIJA GRAD KOJI MIJENJAMO ILI GRAD KOJI GUBIMO, 30. JUNA U 19 SATI
Ekonomija
24.06.2026
136
JAVNI POZIV ZA RASPODJELU BUDŽETSKIH SREDSTAVA NAMIJENJENIH FINANSIRANJU POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA U OPŠTINI KOTOR ZA 2026. GODINU
Društvo
24.06.2026
199
UCG PRVI UPISNI ROK- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Sport
24.06.2026
464
VUČKOVIĆ PRVI NA BRDSKOJ AUTO-TRCI KUČI 2026
Društvo
24.06.2026
213
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST U SUBOTU POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi