Sport
GIMNAZIJALAC PRVI NA MEMORIJALU JELENA ĆALASAN 2025
Na memorijalnom turniru “Jelena Ćalasan”, koji je u subotu održan u sali Gimnazije i Srednje pomorske škole u Dobroti, u znak sjećanja na rano preminulu odbojkašicu “Gimnazijalčca”, prvo mjesto je osvojio kotorski klub.
“Najbolja tehničarka je Ivana Smolović iz Gimnazijalca”, saopštila je za Radio Kotor , predsjednica kluba profesorica Ljiljana Marković.
“Gimnazijalac je prvi, Leotar iz Trebinja drugi, Galeb iz Bara treći i Morača iz Podgorice četvrta.
Već 24 godine sa ovim klubovima imamo izvanrednu saradnju i prijatelji smo i van terena.
Bilo je lijepo vidjeti svih šest utakmica.
Do sada Gimnazijalac nije nikad osvojio prvo mjesto, niti mu je pripala nagrada za najbolju tehničarku, poziciju koju je i Jelena pokrivala, a ove godine oba pehara ostala su u Kotoru, na naše veliko zadovoljstvo.
Jako smo ponosni na sve što se desilo u sali tog dana, uz pomoć sponzora i Opštine Kotor organizovali smo jedno lijepo druženje”, dodala je Marković.
Memorijalni turnir “Jelena Ćalasan” ove godine organizovan je šesti put.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Zabava
KOTOR WINTER FEST 2025: SJUTRA NASTUPAJU ZONJO I EDO MAAJKA
Društvo
DRUŽENJEM NA GRADSKOJ RIVI OMLADINA CRVENOG KRSTA KOTOR DANAS OBILJEŽAVA MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA I VOLONTERIZMA
Zabava
FEŠTA KOTOR SLAVI 20 GODINA – DANAS JUBILARNI 31. KONCERT
Društvo
I MI BOKE: DRUGO ZASIJEDANJE PARLAMENTA ZA OSOBE S INVALIDITETOM PUNO KRŠENJA DOSTOJANSTVA OVE GRUPE
Sport
KOVAČEVIĆ-PRIMORAC BIO AGRESIVNIJI,UVIJEK JE ZADOVOLJSTVO IGRATI U KOTORU
Mali Oglasi