Sport
19.02.2021
533
GIMNAZIJALAC PRUŽIO SNAŽAN OTPOR GALEBU
U prvoj utakmici polufinalka Kupa Crne Gore za odbojkašice, Gimnazijalac je juče u Baru izgubio od Galeba 3-1.
Po setovima (27:25, 23:25, 25:19, 25:10)
U kotorskoj ekipi istakle su se Anastasija Krgović sa 10, Danijela Kilibarda sa 9, Marija Stanišić sa 8 te Jovana Dojčinović i Aleksandra Mališić sa po 7 poena.
Kod domaćina najbolja je bila Marija Tuševljak sa 18.
Revanš je za sedam dana u Kotoru.
U drugoj utakmici polufinala Luka Bar je savladala Jedinstvo rezultatom 3:1 (25:14, 25:20, 26:28, 25:19).
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
539
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
114
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
50
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
63
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
279
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi