Sport
17.10.2023
1324
GIMNAZIJALAC BOLJI OD LOVĆENA, SLIJEDI DERBI SA BUDVOM
U 2. kolu Prve lige odbojkašica, kotorski Gimnazijalac je na Cetinju pobijedio Lovćen 3-0 u setovima.
“Ono što sam tražio od igračica, da ozbiljno pristupe od početka do kraja, da nikad ne potcjenjuju protivnika, one su to i odradile.
Bila je to jedna rutinska pobjeda, u prvom setu protivnička ekipa je uzela 11, u drugom 12 poena, igrala je prva postava, a u trećem setu su sve ostale djevojke dobile šansu, koju su i iskoristile.
Zadovoljan sam pristupom i sve što smo se dogovorili je funkcionisalo na najvećem mogućem nivou”, rekao je nakon meča, trener kotorskog sastava Milan Franović.
Gimnazijalac je bio bolji po setovima 25-11, 25-12 i 25-17.
U narednom kolu Kotoranke dočekuju ekipu Budve.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
135
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Kultura
26.06.2026
36
PREPORUKE ZA ČITANJE IZ KNJIŽARE SO (26.06.2026.)
Kultura
26.06.2026
225
SVEČANO OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE KOTOR PREZENTACIJOM IZLOŽBENE ZBIRKE I URUČIVANJEM INICIJATIVE ZA POSTAVLJANJE SPOMEN OBILJEŽJA – TRADICIONALNI DIO PROGRAMA VEČERAS
Društvo
26.06.2026
276
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
26.06.2026
157
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Mali Oglasi