Sport

22.01.2022
557

FUTSAL - UBJEDLJIV TRIJUMF CRNE GORE

Omladinska futsal reprezentacija Crne Gore ubjedljivo je savladala Kipar 6-0, u prvom od dva prijateljska duela ovih selekcija.

Ekipa Sveta Ljesara imala je tri gola prednosti nakon petnaestak minuta igre, da bi u nastavku postigli još tri pogotka.

Dva gola postigao je Kenan Tafić, dok su se u listu strijelaca upisali i Srđan Petrušić, Arnes Lolović, Miloš Koprivica i golman Luka Knežević, koji je mrežu protivnika zatresao udarcem sa svog gola.

- Potpuno zaslužena pobjeda. Bili smo bolji tokom čitavog meča, diktirali tempo i nametnuli visok ritam igre. Dali smo šansu svim igračima, a posebno me raduje pristup i velika borbenost, kazao je selektor Ljesar.

Drugi meč Crna Gora i Kipar odigraće danas,od 17:30, u sportskoj dvorani Župa u Tivtu.