Sport
08.03.2023
503
FRANOVIĆ-IGRAČICE SU DALE SVE OD SEBE,U NEDJELJU U BIJELOM POLJU
Odbojkašice Gimnazijalca u dramatičnom meču u Kotoru, izgubile su od tivatske Akademije 3-2 u setovima.
„Ne mogu ništa da zamjerim mojim igračicama,ostavile su srce na terenu,poraz jeste teško pao,ali cure su dale sve od sebe i pružile maksimum“, rekao je nakon susreta u sali Gimnazije i Pomorske škole u Dobroti, trener Kotoranki Milan Franović.
„Obije ekipe su sličnog kvaliteta i znao sam da će biti dobra odbojkaška predstava.
Po ko zna koji put sreća je bila na strani protivnika.
U nedjelju gostujemo Jedinstvu u Bijelom Polju, čeka nas dug put,ali to nam je velika šansa da sezonu mirno privedemo kraju.
Zaslužujemo da budemo u Super ligi“, dodao je Franović.
Nedjeljna utakmica 16.kola Jedinstvo-Gimnazijalac igra se od 19 i 30.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
472
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
26
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
219
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Društvo
27.06.2026
92
ZAVRŠEN PRVI UPISNI ROK NA UCG: 221 PRIJAVA VIŠE NEGO PROŠLE GODINE, NA VELIKOM BROJU PROGRAMA PREMAŠENE KVOTE, NOVI STUDIJSKI PROGRAMI PRIVUKLI POSEBNU PAŽNJU
Društvo
27.06.2026
411
KOTORSKI VATROGASCI NAKON DVOSATNE POTRAGE PRONAŠLI DVIJE ZALUTALE OSOBE
Mali Oglasi