Sport
DRAŠKOVIĆ-BOKELJ SPREMNO DOČEKUJE NASTAVAK TAKMIČENJA,CILJ JE PRVA LIGA
Fudbaleri “Bokelja” spremno dočekuju nastavak sezone u Drugoj crnogorskoj ligi.
Trener Slobodan Drašković nije krio zadovoljstvo odrađenim pripremama.
“Imamo respektabilnu ekipu, sa sedam novih igrača.
Odigrali smo dosta kontrolnih utakmica, a najveći konkurenti su nam Otrant Olimpic i Podgorica.
Naš cilj je jasan, a to je plasman u Prvu ligu.
Nakon Lovćena, već u srijedu igramo sa Iskrom u Kotoru.
U mjesec i nešto dana odigraćemo devet mečeva.
Što se tiče napadača Babe, on je još van stroja i tako će biti narednih mjesec dana”, rekao je šef struke kotorskog drugoligaša.
Utakmica Lovćen-Bokelj igra se u subotu 2. marta od 14 i 30 na Starom aerodromu.
Bokelj je nakon jesenjeg dijela prvenstva na diobi prvog mjesta sa Otrant Olimpicom, uz nešto slabiju gol razliku.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ELENA LJILJANIĆ: LOKALNI JAVNI EMITERI I DALJE DRŽE STABILNU POZICIJU
Društvo
KOTOR: UHAPŠEN PRIPADNIK IRANSKE REVOLUCIONARNE GARDE, HAKERSKIM NAPADIMA OŠTETIO SAD ZA 3,4 MILIJARDE DOLARA
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Mali Oglasi