Sport
BUKILICA: KOTORANI UZORNI DOMAĆINI I NAJBOLJI AUTOMOBILISTI
Auto moto sportski klub “Kotor” osvojio je prvo mjesto u ekipnom plasmanu na jučerašnjoj brdskoj trci u našem gradu.
“Iza nas je uspješan vikend,kao organizatora i domaćina, a tako i po rezultatima.
Hvala Opštini Kotor i Odjeljenju bezbjednosti Kotor i svim ljudima,a bilo je oko 200,koji su bili u organizaciji,jer je ovo događaj koji doprinosi promociji Kotora i Crne Gore”, rekao je sekretar kotorskog kluba Nenad Bukilica.
“Prvaci iz našeg kluba u svojim klasama su Ivan Subotić,Milan Jakšić,Vasilije Jakšić,Eldin Senadović,Rajko Đukanović,Nemanja Dona Kašćelan i Zoran Rajhel”, istakao je Bukilica.
“Ostale su još trke u Pljevljima,Šavniku i Dubrovniku i nadam se da ćemo i u preostalim takmičenjima biti najbolji i po 11. put uzastopno osvojiti titulu šampiona Crne Gore”,dodao je Bukilica za lokalni javni emiter Radio Kotor.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Sport
LAHOR USPJEŠAN NA KUPU JEDRILIČARA SA ŠKVERA, U TOKU PRIJAVE ZA NOVU GRUPU ŠKOLE JEDRENJA
Sport
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Mali Oglasi