BUBANJA: KONAČNO POBJEDA, NOVI ISPIT DREZGA

Fudbaleri Bokelja konačno su upisali prvi trijumf i sada se, žargonski rečeno,u kotorskom klubu lakše diše.

Jeknić i drugovi juče su u Rožajama pobijedili Ibar za tri boda i puno više samopouzdanja pred mečeve koji predstoje.

Ne treba zaboraviti ni podatak, da je Bokelj jedina ekipa u Drugoj ligi, koja nije izgubila meč protiv lidera Koma,a malo je falilo da Kotorani u tom duelu stignu i do čitavog plijena.

Na kraju je bilo 1-1 i to su jedina dva izgubljena boda Zlatičana, u dosadašnjih šest kola.

Jučerašnji susret u Rožajama komentarisao je trener Slavoljub Bubanja:

“Falila nam je pobjeda za samopouzdanje i vidjećemo već u nedjelju protiv Drezge, da li je to baš tako.

Otvorili smo susret na vrijeme, poveli 2-0,imali kontolu utakmice,mogli u prvom poluvremenu da damo još dva gola.

Onda primimo gol iz prekida, po ko zna koji put i okrenemo meč na njihovu vodenicu.

U drugom poluvremenu imali smo veliki broj šansi,a pred kraj meča, zamalo nismo primili gol.

To moramo da smanjimo,ako smo ekipa.

Sada nam dolazi Drezga,koju vodi Milorad Džembo Malovrazić i nadam se da ćemo biti na nivou.

Poslije toga čekaju nas utakmice istine protiv Mornara I Jedinstva”,kazao je strateg Kotorana.