Sport
BOKELJ UPALIO MOTORE,OD 15.JULA U BERANAMA
Fudbaleri Bokelja počeli su juče pripreme za novu sezonu.
Trener Milorad Malovrazić obavio je prozivku,a odrađen je i prvi trening u susret šampionatu,u kojem kotorski drugoligaš ima cilj da se vrati u elitu.
"Klub su u odnosu na sastav od prošle sezone napustili Aković,Jeknić,Pejaković,Škrelja,Đorđević,Marković i Braunović,a na probi je desetak novih fudbalera.
U utorak ćemo imati kontrolni meč sa ekipom Adrie,koji počinje u 18 i 30 na Gradskom stadionu.
Sigurno je da će biti pojačanja,a za sada je tu golman Spasojević,koji je došao iz Iskre.
Narednih dana biće živo,što se tiče odlazaka i dolazaka.
Od 15.jula boravićemo na pripremama u Beranama,gdje ćemo ostati dvije sedmice.
Tamo ćemo odigrati četiri do pet kontrolnih utakmica,kao i kasnije tokom avgusta, po povratku u Kotor.
Cilj se zna,to je Prva liga",jasan je Malovrazić.
Prvenstvo počinje 14.avgusta,a Bokelj na startu gostuje ekipi Koma.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Sport
LAHOR USPJEŠAN NA KUPU JEDRILIČARA SA ŠKVERA, U TOKU PRIJAVE ZA NOVU GRUPU ŠKOLE JEDRENJA
Sport
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Mali Oglasi