Sport

01.05.2022
357

BOKELJ UBJEDLJIV PROTIV CETINJA,HET TRIK KOVINIĆA

Fudbaleri Bokelja pobijedili su danas u Kotoru ekipu Cetinja 5-0, u meču 32.kola Druge crnogorske lige.

Kotorani su pružili odličnu i nadasve efikasnu partiju i ostaje žal što u nekim drugim susretima nisu igrali ovako,sigurno je da bi poredak na tabeli bio drugačiji.

Het trik upisao je Neđeljko Kovinić,a po jednom mrežu iskusnog Veljka Bajkovića zatresli su Kristijan Škrelja i Nikola Braunović.

Izabranici Miloša Nikezića danas su imali sijaset šansi,počev od šuta Batute u 12.minutu preko gola,zatim je Macanović imao odličnu priliku udarcem glavom,bilježimo i udarce Kovinića,Popovića i Sklendera,dok su gosti pred kraj prvog dijela igre zaprijetili preko Kenana Nikočevića.

U drugom poluvremenu slična slika na terenu,a prilike za domaće propustili su Škrelja i Kovinić.

Popović je pred kraj duela uputio odličan udarac ka golu Bajkovića,ali je mreža Bajkovića,koji je uprkos visokom porazu imao nekoliko dobrih intervencija, ostala netaknuta.

U narednom kolu ,Bokelj 7.maja gostuje ekipi Grblja.