Sport

13.10.2021
718

BOKELJ PONOVO LIDER, GRBALJ IZGUBIO

Fudbaleri Bokelja ponovo su prvi na tabeli Druge lige, pošto su danas u 10. kolu pobijedili u Kotoru ekipu OFK Titograda 1-0.

Gol odluke postigao je Jovan Popović u 58. minutu meča.

"Još jedna teško izvojevana pobjeda. Situacija na tabeli možda je pokazivala da će biti nešto drugačije, ali mi smo upozoravali igrače da nema potcjenjivanja, momci iz OFK Titograda igraju dobar fudbal i to se vidi. Možda smo trebali biti kažnjeni u prvom poluvremenu za neke propuste u odbrani, međutim u drugom dijelu igre, bili smo sa pravim stavom.
Iskoristili smo neki njihov kiks, bolji smo bili u drugom poluvremenu i uzeli tri velika boda.
Vratili smo se u pobjednički ritam, imamo i dalje skraćenu rotaciju, danas se vratio Jeknić, očekujem da će Macanović biti spremniji i da ćemo spremni dočekati meč sa Arsenalom", rekao je za Radio Kotor, nakon današnjeg duela, trener Bokelja Zoran Krivokapić.

Grbalj je u Podgorici izgubio od Koma 2-1.

Oba gola za tim sa Zlatice dao je Igor Vukčević, a pored toga nije iskoristio penal, dok je jedini strijelac za "trikolore" bio Ivan Pejaković.

Jedinstvo i Arsenal su odigrali 0-0 u Bijelom Polju, Cetinje je bilo bolje od Berana 2-0, a OFK Mladost i Igalo su remizirali 1-1.

Bokelj je lider sa 22 boda, koliko ima i drugoplasirani Arsenal i upravo će ove dvije ekipe odmjeriti snage u narednom kolu.