Sport

27.11.2022
509

BOKELJ BOLJI OD IGALA,GRBALJ SLAVIO PROTIV MLADOSTI

Fudbaleri Bokelja pobijedili su danas u Kotoru ekipu Igala 3-0, u meču 18.kola Druge crnogorske lige.

Kotorani su pružili dobru i nadasve efikasnu igru,koja je krunisana sa tri pogotka u mreži gostiju.

Strijelci za tim Milorada Malovrazića bili su Balša Globarević u 40,kapiten Aleksandar Macanović u 53. i Igor Vukčević u 88.minutu.

Grbalj je u gostima savladao OFK Mladost DG 2-1 i nastavio seriju uspješnih rezuiltata pod vođstvom trenera Nenada Vukčevića.

Golove za "trikolore" upisali su Elom Kođo Nuaveđi u 4. i Savo Stojanović u 30.minutu,dok je pogodak za domaćina postigao Damjan Mugoša u 36.

Kapiten Mladosti Željko Krstović u 59.minutu nije iskoristio penal.

U ostalim mečevima postignuti su sljedeći rezultati:

Kom-Podgorica 4-3,Berane-Nikšić 3-1 i Otrant Olimpic-Zeta 2-1.

Na tabeli vode Bokelj i Berane sa po 35 bodova i istom gol razlikom plus 13,a Grbalj je šesti sa 23.

U posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva 3.decembra, Bokelj gostuje Komu,a Grbalj ekipi Berana.