Sport

24.11.2019
696

BEZ GOLOVA POD VRMCEM

U komšijskom derbiju 18. kola Druge lige, danas su na Gradskom stadionu u Kotoru, Bokelj i Arsenal igrali 0-0.

Kotorani nisu uspjeli da se revaširaju Tivćanima za poraz u prvom dijelu prvenstva,a imali su terensku inicijativu i dva puta pogodili stativu.

No,lopta nije htjela u gol, poslije udaraca Stevovića i Bakića u 54. i 69.minutu.

Bokelj je od 80.minuta igrao bez golmana Kordića,koji je , nakon prigovora, dobio prvo žuti, a poslije toga i crveni karton.

Pošto Kotorani nisu imali rezervnog čuvara mreže, na gol je stao Zlatičanin.

Par minuta kasnije, put u svlačionicu, sudija Marković iz Podgorice, pokazao je i treneru domaćih Slavoljubu Bubanji.

U ostalim mečevima Mornar i Jezero su odigrali 1-1,a Dečić i Jedinstvo 2-2,Drezga je bila bolja od Ibra 3-1,a Lovćen od Otrant Olimpica 2-1.