Sport
11.10.2023
741
BATUTA-BOD DOBAR, OKREĆEMO SE OTRANT OLIMPICU
Fudbaleri “Grblja” odigrali su 1-1, u gostima sa “Beranama”, u 11. kolu Druge crnogorske lige.
“Trikolori” su imali dosta pehova, čak i u putu, a nakon osvojenog boda, okreću se meču sa “Otrant Olimpikom” u Radanovićima.
“Iznenađujuće teška utakmica u Beranama.
Glavni igrači povrijeđeni, imali smo problema i u putu, igrači se nisu dobro osjećali, a tu je i dobra igra Berana.
Vidjela se želja kod njih, a nismo ni iskoristili neke šanse.
Na kraju je i taj bod dobar.
Okrećemo se Otrant Olimpiku, igramo kući, tu moramo bolje odigrati i nadam se da će rezultat doći”, rekao je kapiten Grblja, Jovan Batuta:
Izabranici Aleksandra Nedovića su peti na tabeli sa 16 osvojenih bodova.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
181
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Kultura
26.06.2026
43
PREPORUKE ZA ČITANJE IZ KNJIŽARE SO (26.06.2026.)
Kultura
26.06.2026
287
SVEČANO OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE KOTOR PREZENTACIJOM IZLOŽBENE ZBIRKE I URUČIVANJEM INICIJATIVE ZA POSTAVLJANJE SPOMEN OBILJEŽJA – TRADICIONALNI DIO PROGRAMA VEČERAS
Društvo
26.06.2026
320
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
26.06.2026
170
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Mali Oglasi