Sport
AUTOMOBILIZAM-KOTORANI EKIPNO DRUGI U PLJEVLJIMA
Minulog vikenda u Pljevljima je održana treća brdska trka koja se boduje za šampionat Crne Gore.
Auto moto sportski klub “Kotor” je osvojio drugo mjesto u ekipnom plasmanu.
“Učestvovali smo u smanjenom sastavu, a dosta naših takmičara je imalo pehove sa vozilima.
Ipak, zadovoljni smo sa rezultatima, bili smo ekipno drugi, a trenutno smo prvoplasirani u šampionatu Crne Gore.
Prva mjesta za Kotor osvojili su Ivan Subotić, Dušan Tujković i Milan Jakšić”, rekao je sekretar kluba, Nenad Bukilica.
“Naredne trke za prvenstvo Crne Gore su u Podima, Dubrovniku i Šavniku, a neki od naših članova učestvovaće i na trci u Buzetu, koja se boduje za evropski šampionat”, dodao je Bukilica.
Prve dvije trke za crnogorsko prvenstvo na brdskim stazama održane su na Njegušima i u Kotoru.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Društvo
SVJETSKI DAN BORBE PROTIV ZLOUPOTREBE I KRIJUMČARENJA DROGA
Kultura
34. KOTORSKI FESTIVAL POZORIŠTA ZA DJECU POD SLOGANOM „JESTE LI ČULI.. LETE LASTE, POZORIŠTE RASTE“
Društvo
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Mali Oglasi