Sport
04.06.2022
592
ARSENAL JE NOVI PRVOLIGAŠ
Fudbaleri Arsenala su izborili plasman u Prvu crnogorsku ligu,po prvi put u klupskoj istoriji.
Tivćani su sinoć na DG Areni remizirali sa Podgoricom 1-1,a pošto su na svom terenu slavili sa ubjedljivih 4-0,cilj za ovu sezonu,sa ukupnih 5-1, je ispunjen.
Domaći su poveli golom Bajovića, ali je izjednačio Pepić.
Tako će nekadašnja Južna fudbalska regija sada Udruženje klubova Jug,od naredne sezone u elitnom rangu imati tri predstavnika.
Osim Petrovca i Mornara,sada je i Arsenal u odabranom društvu.
Sve čestitke fudbalerima,stručnom štabu,upravi i navijačima,koji su i sinoć bili velika pomoć izabranicima Raja Dragićevića na terenu.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
26.06.2026
60
MOK USPOSTAVLJA GRANT FIT FOR THE FUTURE OLYMPIAN
Kultura
26.06.2026
71
MINISTARSTVO KULTURE I MEDIJA PODRŽALO FESTIVALE CATTARO JUNIOR I CATTARO TEEN
Društvo
26.06.2026
92
NA VEZU AZAMARA ONWARD
Društvo
26.06.2026
560
UCG PRVI UPISNI ROK PRIJAVE DO 16 SATI- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Društvo
26.06.2026
253
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Mali Oglasi