Sport
29.09.2022
584
AMSK KOTOR PRED DVANAESTOM UZASTOPNOM TITULOM PRVAKA CRNE GORE
Na četvrtoj brdskoj auto trci za šampionat Crne Gore u Šavniku,auto moto sportski klub “Kotor” ponovo je ekipno bio najbolji i zadržao lidersku poziciju.
Od 12 klasa,Kotorani su bili bez premca u 7.
“Predvođeni Vasilijem Jakšićem i Nemanjom Donom Kašćelanom bili smo ubjedljivo prvi.
Osim već pomenutih asova, u svojim klasama najbolji su bili Eldin Senadović,Dušan Tujković,Ivan Subotić,Željko Radonjić i Milan Jakšić.
Posljednja trka za prvenstvo Crne Gore je u Dubrovniku 9.oktobra,nadam se da ćemo potvrditi dominaciju i na kraju sezone proslaviti 12-tu uzastopnu titulu državnog prvaka,kao i istorijski uspjeh našeg člana Vasilija Jakšića,koji je postao šampion Evrope”,rekao je za naš program sekretar AMSK “Kotor”,Nenad Bukilica.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
22.06.2026
28
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Sport
22.06.2026
245
BALIĆ: FUDBALERI BOKELJA DANAS POČINJU PRIPREME ZA NOVU SEZONU, PROZIVKA U 18:30
Kultura
22.06.2026
100
MIP: GALA KONCERTOM ANDREYA GUGNINA SVEČANO ZATVOREN MONTENEGRO INTERNATIONAL PIANO FESTIVAL 2026
Društvo
22.06.2026
124
DIO PRČANJA I STOLIVA SJUTRA BEZ VODE OD 5 DO 11 SATI
Društvo
22.06.2026
852
UPRILIČEN SVEČANI PRIJEM ZA DOBITNIKE DIPLOMA LUČA
Mali Oglasi