Sport
AMSK KOTOR 14. PUT UZASTOPNO NAJBOLJI U CRNOJ GORI
Auto moto sportski klub „Kotor“ po 14. put uzastopno je šampion Crne Gore.
Kotorski automobilisti još jednom su pokazali, da im nema premca u državi.
Na posljednjoj ovosezonskoj trci minulog vikenda u Dubrovniku, koja se bodovala za nacionalni šampionat, bili su prvi.
„Pred trku u Dubrovniku bili smo za tri boda bolji od Pljevalja,ali kada je bilo najteže,bili smo najbolji,ubjedljivo smo osvojili prvo mjesto ekipno i u generalnom plasmanu.
Pripalo nam je šest prvih mjesta,u pitanju su braća Tujković, braća Jakšić,Božo Jablan i Darko Ivanović.
Vasilije Jakšić je imao najbrže vrijeme na trci sa novim automobilom,bio je prvi i u generalnom plasmanu i nadamo se da će ove uspjehe ponoviti i naredne godine i opet postati prvak Evrope“,rekao je za naš program, sekretar AMSK Kotor,Nenad Bukilica.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Kultura
PREPORUKE ZA ČITANJE IZ KNJIŽARE SO (26.06.2026.)
Kultura
SVEČANO OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE KOTOR PREZENTACIJOM IZLOŽBENE ZBIRKE I URUČIVANJEM INICIJATIVE ZA POSTAVLJANJE SPOMEN OBILJEŽJA – TRADICIONALNI DIO PROGRAMA VEČERAS
Društvo
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Mali Oglasi