Sport
26 IGRAČA NA PROZIVCI U GRBLJU
Fudbaleri “Grblja” sinoć su počeli pripreme za novu sezonu u Drugoj ligi.
Na stadionu u Radanovićima bilo je prisutno 26 igrača.
“Većina su “starosjedioci”, ima i nekoliko novih imena, a u rad je uključeno i pet omladinaca.
Ove nedjelje ćemo raditi jednom dnevno, odradićemo mjerenja i testiranja, a od ponedjeljka pojačaćemo intezitet treninga.
Zakazali smo šest prijateljskih utakmica, a generalna proba biće 8.avgusta protiv “OFK Titograda”.
Ukoliko bude mogućnosti, otići ćemo negdje i na pripreme, za sada, radićemo u Grblju”, kazao je za naš program trener “trikolora” Boris Miličković.
“Znamo kakva je bila prošla sezona, u klubu ćemo sve uraditi da se tako nešto ne ponovi.
Cilj je napraviti jak tim, da se stabilizujemo, da u prvom dijelu uzmemo što više bodova i pokušamo biti u gornjem dijelu tabele”, dodao je šef struke drugoligaša iz Radanovića.
“Grbalj” na startu prvenstva 15. avgusta gostuje ekipi “Koma”.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Sport
LAHOR USPJEŠAN NA KUPU JEDRILIČARA SA ŠKVERA, U TOKU PRIJAVE ZA NOVU GRUPU ŠKOLE JEDRENJA
Sport
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Društvo
SEMINAR POVODOM MEĐUNARODNOG DANA POMORACA OKUPIO ČLANOVE POSADE KOMPANIJE AL GROUP U KOTORU
Mali Oglasi